Саманта Катантан виграє золото в перший день Garrett Open

Університетський парк, Пенсільванія – Жіноча команда з фехтування Nittany Lion розпочала Garret Open, що призвело до змагань у Penn State на цих вихідних. Під керівництвом тимчасового тренера Адам КашубовськийУ перший день змагань жінки були сильні цілий день.

Студент другого року навчання Саманта Катантан (Кезон-Сіті, Філіппіни) повернувся додому з золотом у фішках після того, як у суботу в класі Challenge розігрував 5-0. Арі Проіті (Комо, Італія) фінішував 11-м після рахунка 1-1. Микаела дзвонить (Чіко, поспішай.), Софія Макгоф (Гурабо, Пуерто-Ріко) і Аріель Растеб (Сан-Франциско, Каліфорнія) Усі вони зіграли з рахунком 0-1 на 23, 29 та 31 місцях відповідно. Ануша Вохра (Мілпітас, Каліфорнія) Він завершив день на 36-му місці. студент Клер Хаас (Порт Матильда, Пенсільванія) завершив день на 47-му місці.

На шпагах серед жінок Жаклін Кролл (Бруклін, Нью-Йорк) перемогла з рахунком 4-1 із сріблом. Сабіна Дезамор (Воррентон, Вірджинія) посів третє місце з рахунком 3-1. Крім того, Катріна Корні (Київ, Україна) фінішував сьомим з рахунком 2-1. Аксель Васяк (Фламандський Брабант, Бельгія) з рахунком 1-1 і фінішував 13-м. Нералі Егве (Вашингтон, округ Колумбія) і Печінка Йорданії (Бруклін, Нью-Йорк) фінішував 19-м і 25-м відповідно з результатом 0-1. Хелен Майерс (Вікторвілль, Каліфорнія) фінішував під номером 34. Софі Голдберг (Ньютаун, Пенсільванія) зайняв 35 місце. Евелін Фем (Х’юстон, Техас) фінішував на 38-му місці.

Совість Поліни (Париж, Франція) і Стів Джейн (Тайчжун, Тайвань) обидві мали рекорд 2-1 і зайняли п’яте та восьме місце відповідно у жіночих гонках на мечах. Сіме Іріарте-Естрада (Уікскілукан, Мексика) фінішував 48-м.

Другий день Garret Open починається в неділю, 7 листопада, о 8:30 ранку, коли змагатиметься чоловіча команда. Результати заходу можна переглянути в прямому ефірі Тут.

READ  Байден наказав направити до Польщі ще 3000 військових на тлі кризи в Україні | Новини, спорт, робота

Вболівальники можуть стежити за дуелі Penn State на GoPSUSports.com. Слідкуйте за командою у Facebook у Penn State Fencing та у Twitter @pennstateFEN.