Росія та Україна виграли золоті медалі на Кубку світу IWAS у Варшаві

Змагання за фішками заповнило програму другого дня Кубку світу з фехтування на інвалідних візках (IWAS) у Варшаві, Росія виграла три титули, а Україна двічі.

Українка Наталія Муркевич виграла титул серед жінок у одиночному розряді після тісного фінального поєдинку з росіянкою Аліною Євдокимовою, яка виграла 15-14.

Бронзову медаль вибороли росіянка Юлія Майя, яка програла Моркевичу 15-0, та українка Наталія Мандрік, яка програла півфінал Євдокимовій 15-4.

У жіночому одиночному класі B, у фіналі для всієї Росії номер 2 світу Ірина Мішорова перемогла Вікторію Бойкову 15-10.

Росія та Україна діляться золотими медалями в день фехтування на Кубку світу IWAS у Варшаві © Getty Images

Мішурова просунулася з перемогою 15-10 над іншою росіянкою, третьою світовою Людмилою Васильєвою, а Бойкова здобула перемогу 15-6 над Ірмою Хіцуріані, однією із золотих призерів Грузії на нещодавно завершеному одночасно командному чемпіонаті світу з шаблі IWAS. Місце.

Росіянин Роман Федяєв переміг українця Андрія Демчука, щоб виграти золоту медаль в особистому заліку S класу А.

У півфіналі Відяєв переміг співвітчизника Олега Гавриленкова з рахунком 15: 5, тоді як Демчук виграв останні чотири партії з рахунком 15-13 у француза Даміена Токатляна.

Ще одне російське золото було в одиночному розряді чоловіків S класу B, коли Альберт Камалов переміг українця Антона Дацко у фіналі Кубка світу.

Дацко переміг росіянина Тимура Хамачина з рахунком 15: 8, тоді як інший фінал, у якому брала участь вся Росія, Альберт Камалов з рахунком 15: 4 переміг поляка Патріка Банака.

Сергій Шавкон взяв золоту медаль України в класі S за особу В, перемігши росіянина Олександра Корецького з рахунком 15: 3, після перемоги над ізраїльтянином Костянтином Кавальо з рахунком 15: 2 у півфіналі.

Завершення Кубку світу заплановано на неділю (11 липня), а завтра відбудуться змагання в категоріях мечів серед чоловіків та жінок.

READ  Путін заспокоює Індію через Україну та віддає під суд ключових союзників | Новини, спорт, робота