Роман Ярмашук забиває чудовий гол для України та Казахстану

Україна пройшла успішну кампанію на чемпіонаті Європи 2020 року.

Цього літа Зубайрна вирушив на турнір, сподіваючись потрапити в плей -офф.

Незважаючи на дві поразки у групі С, йому вдалося потрапити до 16-ї фіналу як одна з найкращих команд, які посіли третє місце.

Перемога над Швецією з рахунком 2: 1 дозволила їм вийти у чвертьфінал, де їх вилучила Англія зі змагань.

Україна повернулася в дію вперше після тієї поразки від Англії, коли вони поїхали до Казахстану на відбірковий турнір до чемпіонату світу.

Увійдіть у розіграш

Вийти з глухого кута на Астана -Арені не довелося довго, оскільки вони просунулися лише через дві хвилини.

Яка мета.

Роман Ярімчук, який двічі забивав на Євро -2020, знайшов шлях повз Стаса Покатілова з одним із найкращих голів року на даний момент.

Роман Ярмашук зустрінеться з Україною на Євро -2020

У 25-річного юнака кинули м’яч і добре контролювали його грудьми.

Він знову кинув м’яч, а потім здійснив удар з 30 ярдів, який пройшов через воротаря та потрапив у сітку.

Що це за удар. Хоча його удар може бути недостатньо хорошим, щоб стати номінантом на нагороду Пускаса, це все одно одна з найбрудніших цілей, яку ми побачимо цілий рік.

Дивіться деякі реакції на ціль нижче …

Для Яремчука це були чудові кілька років.

Український нападник прославився в Генті після того, як приєднався у 2017 році.

Після перших поважних двох років у клубі Ярмашук провів видатний сезон у 2019/20 роках, перш ніж продовжити цю кампанію з 23 голами в 43 іграх у 2020/21.

Роналду в наступному Халанді? Оле відмовився від виходу Донні | футбольний балкон

Його блиск з «Гентом», а також успішна кампанія з Україною на Євро -2020 призвели до того, що цього літа він переїхав до «Бенфіки» за 15,30 млн фунтів стерлінгів.

READ  Війна в Україні: під час рейду росіян на готель у Харкові загинула дитина

Його гол проти Казахстану показує, чому португальський клуб заплатив за нього стільки грошей.

На жаль для України, їй вдалося зібрати в Астані нічию 2-2, оскільки на 96-й хвилині Руслан Валюлін зрівняв рахунок, і обидві команди поділили здобич.