Розклад групового етапу Ліги націй УЄФА

17 грудня (Рейтер) – Ось дати матчів групового етапу Ліги націй УЄФА сезону 2022-2023 років (початок о 19:45 GMT, якщо не вказано):

раунд 1

четвер 2 червня

Зареєструйтеся зараз, щоб отримати безкоштовний необмежений доступ до Reuters.com

Група C4 Грузія – Гібралтар (1700)

Група А2 Чехія – Швейцарія

Група А2 Іспанія – Португалія

Група B: Албанія x Росія

Група В2 Ізраїль – Ісландія

Група В4 Сербія – Норвегія

Група D: Словенія-Швеція

Група C2 Кіпр / Естонія – Косово

Група C2 Північна Ірландія – Греція

Група C4 Болгарія – Північна Македонія

Група B: Кіпр/Естонія – Сан-Марино

П’ятниця 3 червня

Група C Казахстан / Молдова – Азербайджан (1500/1945)

Група 1 Хорватія – Австрія

Група 1 Франція – Данія

Група А4 Бельгія – Голландія

Група А4 Польща – Уельс

Група C Словаччина-Білорусь

Група D1 Латвія – Андорра

Група D1 Ліхтенштейн – Казахстан/Молдова

субота 4 червня

Група B Шотландія – Вірменія (1400)

Група C Угорщина – Англія (1700)

Група C: Фінляндія – Боснія (1700)

Група C1 Литва – Люксембург (1700)

Група C: Італія – Німеччина

Група В1 Ірландія – Україна

Група B3 Чорногорія проти Румунії

Група C1 Туреччина – Фарерські острови

Матч 2 день

неділя 5 червня

Група B: Сан-Марино – Мальта (1400/1700)

Група C2 Естонія та Кіпр – Північна Ірландія (1400/1700)

Група C4 Гібралтар – Македонія (1700)

Група А2 Чехія – Іспанія

Група А2 Португалія – Швейцарія

Група В4 Сербія-Словенія

Група B4 Швеція – Норвегія

Група С2 Косово – Греція

Група С4 Болгарія – Грузія

Понеділок 6 червня

Група 1 Австрія – Данія

Група 1 Хорватія – Франція

Група А4 Бельгія – Польща

Група А4 Уельс проти Голландії

READ  "Манчестер Сіті" повертає лідерство рутинною перемогою над "Бернлі"

Група В2 Ісландія – Албанія

Група В2 Ізраїль – Росія

Група С: Білорусь – Азербайджан

Група С – Словаччина – Казахстан

Група D1 Андорра – Казахстан/Молдова

Група D1 Латвія – Ліхтенштейн

вівторок 7 червня

Група B1 Вірменія-Ірландія (1700)

Група C: Німеччина проти Англії

Група C 3 Італія – ​​Угорщина

Група В1 Шотландія – Україна

Група B3 Боснія-Румунія

Група B3 Фінляндія – Чорногорія

Група C1 Фарерські острови – Люксембург

Група С1 Литва – Туреччина

3 раунд

Четвер 9 червня

Група А2 Португалія – Чехія

Група А2 Швейцарія – Іспанія

Група D: Норвегія – Словенія

Група B4 Швеція в Сербії

Група C2 Греція – Кіпр / Естонія

Група C2 Косово – Північна Ірландія

Група С4 Гібралтар – Болгарія

Група С4 Північна Македонія – Грузія

Група D2 Мальта – Кіпр/Естонія

П’ятниця 10 червня

Група А Казахстан / Молдова – Латвія (1500/1945)

Група C: Азербайджан – Словаччина (1700)

Група 1 Австрія – Франція

Група 1 Данія – Хорватія

Група А4 Нідерланди проти Польщі

Група А4 Уельс – Бельгія

Група В2 Албанія проти Ізраїлю

Група В Росія – Ісландія

Група С3 Білорусь – Казахстан

Група D1 Андорра – Ліхтенштейн

субота 11 червня

Група B3 Чорногорія-Боснія (1400)

Група B1 Ірландія – Шотландія (1700)

Група C1 Фарерські острови – Литва (1700)

Група C: Англія проти Італії

Група C 3 Угорщина – Німеччина

Група В1 Україна – Вірменія

Група В3 Румунія – Фінляндія

Група С1 Люксембург – Туреччина

4 раунд

неділя 12 червня

Група C2 Північна Ірландія – Кіпр / Естонія (1400)

Група D: Норвегія – Швеція (1700)

Група C: Грузія – Болгарія (1700)

Група C: Північна Македонія – Гібралтар (1700)

READ  Шлях до госпіталізації - Легка атлетика університету Бейлора

Група А2 Іспанія – Чехія

Група А2 Швейцарія – Португалія

Група В4 Словенія – Сербія

Група C2 Греція – Косово

Група D2 Мальта – Сан-Марино

Понеділок 13 червня

Група C Казахстан / Молдова – Словаччина (1500/1945)

Група C: Азербайджан – Білорусь (1700)

Група 1 Данія – Австрія

Група 1 Франція – Хорватія

Група А4 Нідерланди проти Уельсу

Група А4 Польща – Бельгія

Група В2 Ісландія – Ізраїль

Група В Росія – Албанія

вівторок 14 червня

Група А Казахстан / Молдова – Андорра (1300/1945)

Група B: Вірменія-Шотландія (1700)

Група C 3 Англія – ​​Угорщина

Група C: Німеччина – Італія

Група В1 Україна – Ірландія

Група B3 Боснія-Фінляндія

Група В3 Румунія – Чорногорія

Група C1 Люксембург – Фарерські острови

Група С1 Туреччина – Литва

Група D1 Ліхтенштейн – Латвія

Раунд 5

Четвер, 22 вересня

Група C Казахстан / Молдова – Білорусь (1500/1945)

Група 1 Хорватія – Данія

Група 1 Франція – Австрія

Група А4 Бельгія – Уельс

Група А4 Польща – Нідерланди

Група С1 Литва – Фарерські острови

Група С1 Туреччина – Люксембург

Група C Словаччина – Азербайджан

Група D1 Латвія – Казахстан

Група D 1 Ліхтенштейн – Андорра

П’ятниця 23 вересня

Група B: Вірменія-Україна (1700)

Група D: Грузія – Македонія (1700)

Група С Німеччина – Угорщина

Група C: Італія – Англія

Група В1 Шотландія – Ірландія

Група B3 Боснія-Чорногорія

Група B3 Фінляндія – Румунія

Група С4 Болгарія – Гібралтар

Група D2 Кіпр / Естонія – Мальта

субота 24 вересня

Група B Ісландія-Росія (1400)

Група D: Словенія – Норвегія (1700)

Група C2 Північна Ірландія – Косово (1700)

Група А2 Чехія – Португалія

Група А2 Іспанія – Швейцарія

Група В2 Ізраїль – Албанія

READ  Те, що вони хочуть: розбіжні цілі Байдена та Путіна на вершині | Новини, спорт, робота

Група В4 Сербія-Швеція

Група C2 Кіпр / Естонія – Греція

Раунд 6

неділя 25 вересня

Група D1 Андорра – Латвія (1400)

Група А Казахстан / Молдова – Ліхтенштейн (1400)

Група C: Азербайджан – Казахстан / Молдова (1700)

Група C: Білорусь – Словаччина (1700)

Група 1 Австрія – Хорватія

Група 1 Данія – Франція

Група А4 Нідерланди – Бельгія

Група А4 Уельс проти Польщі

Група C1 Фарерські острови – Туреччина

Група С1 Люксембург – Литва

Понеділок 26 вересня

Група C: Англія проти Німеччини

Група 3 Угорщина – Італія

Група B1 Ірландія проти Вірменії

Група В1 Україна – Шотландія

Група B3 Чорногорія проти Фінляндії

Група В3 Румунія-Боснія

Група С4 Гібралтар – Грузія

Група C4 Північна Македонія – Болгарія

Група D2 Сан-Марино – Кіпр / Естонія

вівторок 27 вересня

Група А2 Португалія – Іспанія

Група А2 Швейцарія – Чехія

Група В2 Албанія – Ісландія

Група B Росія проти Ізраїлю

Група В4 Норвегія – Сербія

Група B4 Швеція – Словенія

Група C2 Греція – Північна Ірландія

Група C2 Косово – Кіпр / Естонія

Зареєструйтеся зараз, щоб отримати безкоштовний необмежений доступ до Reuters.com

Написано Хрітікою Шармою в Бенгалуру, редагуючи Тобі Девісом

Наші критерії: Принципи довіри Thomson Reuters.

You May Also Like

About the Author: Selena Craig

"Злий ботанік кави. Аналітик. Невиліковний бекон. Фанат щебет. Типовий шанувальник їжі."

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *