Підсумок України 0-4 Англія: рахунок, голи, найкращі результати, Євро-2020

Кейн подвоюється, коли Англія залишає Україну в півфіналі чемпіонату Європи

Гаррі Кейн двічі потряс, щоб привести Англію до перемоги над Україною з рахунком 4: 0 А в суботу вийти в перший півфінал чемпіонату Європи з 1996 року та зустрітися з Данією. Через чотири хвилини на стадіоні “Олімпійський” капітан Англії проїхав через пас Рахіма Стерлінга, щоб нанести удар з ножа. Найближчий гол для Англії в матчі євро з 2004 року.

Гаррі Магуайр кивнув менш ніж за хвилину у другому таймі, а Кейн швидко кивнув на третій за свою команду, коли опір України впав. Запасний Джордан Хендерсон завершив поразку своїм першим міжнародним голом, щоб забезпечити комфортний прохід Англії до чвертьфіналу. Команда Гарета Саутгейта зустрінеться з Данією на “Уемблі” в середу за вихід у фінал після того, як данці обіграли Чехію з рахунком 2: 1 у Баку.

Фани до того моменту, коли Англія вийшла вперед за допомогою чудового ходу, ледве влаштувалися на своїх місцях. Стерлінг відрізав лівий фланг і просунув наскрізний м’яч у кишеню місця позаду оборони, щоб Кейн пробігся і ввів у сітку зі стильною обробкою. Україна мобілізувала свої перші зусилля, коли Кайл Уокер віддав м’яч у півзахист, а Роман Яримчук мчав, щоб з ним добре дружив Джордан Пікфорд З вузького кута, в той час як англієць Деклан Райс і Джейдон Санчо отримали постріли Хорхе Бущана до кінця першого тайму.

Але після перерви Англія відновила свої м’язи і закінчила поєдинок як суперник протягом п’яти хвилин після початку другого тайму, чому допомогли передачі з подач Люка Шоу. Лівий захисник здійснив штрафний удар по голові Магуайра, щоб закінчити його з близької відстані на першій хвилині З другої половини він зробив ідеальну доставку Кейну простим ударом головою з близької відстані через чотири хвилини.

READ  Георгієва з Міжнародного валютного фонду має вирішальне значення для надання «першої» допомоги Україні зі зростанням витрат

Завдяки цьому голу Кейн зрівнявся з Аланом Ширером як другий бомбардир Англії у великих турнірах із дев’ятьма голами, Позаду Гері Лінекер на 10-й хвилині і відмовив йому в хет-трику, коли його врятував переважний Бучан. Англія вийшла на четверте місце з кутового кута, коли Україна знову не змогла розібратися з подачею, коли Хендерсон кивнув з шести ярдів, щоб забити свій перший гол за свою країну в своїй 62-й грі (Reuters)

About the Author: Gene Crawford

"Хардкорний ботанік в Інтернеті. Гордий фахівець з кави. Науковець із соціальних мереж. Організатор. Провідник. Завзятий наркоман-зомбі. Виродник із ТБ. Дружній студент".