Північна Ірландія претендує на Євро-2022 після загальної перемоги над футбольними новинами України з рахунком 4: 1

Маріса Каллахан та Надін Колдуелл підтвердили кваліфікацію Північної Ірландії до жіночого чемпіонату Європи 2022 року, оскільки вони обіграли Україну з рахунком 2: 0 у матчі плей-офф.

55-хвилинний удар шкипера Каллахана привів її команду до лідерства на “Сівью” в Белфасті, перш ніж заміна Колдуелл додала секунду в час зупинки, щоб підсумувати 4: 1 і гарантувати першу в історії країни участь у фінальному турнірі.

Кенні Шеллз, який у п’ятницю переміг у “Ковалівці” з рахунком 2: 1, стартував чудово і погрожував серією фігур, які неодноразово чинили тиску на воротарку Катріну Самсон.

Однак коли двоє українських півзахисників спочатку Боченко та перший Овечук почали створювати враження, що отримали нагадування про те, що їхня місія ще не виконана.

Нападник “Евертона” Саймон Магелл, який забив переможний гол за “Північну Ірландію” у першому матчі, випробував Самсона з щільного кута за 12 хвилин до тайму, але голкіпер Джекі Бернс з полегшенням побачив, як Дарина Абанашенко вдарила по воротах у підсумку.

картина:
У вівторок Каллахан (другий зліва) забив перший гол Північної Ірландії у реванші

На дезорганізованому початку другого тайму господарі домінували, не усвідомлюючи своїх шансів, і коли вони нарешті вийшли тієї ночі, це було результатом наполегливості, а не якості.

Каллаган посилив допомогу у виконанні вільного штрафного удару для Джулі Нельсон, і коли захисниця Дар’я Кравець вагалася, вона переслідувала вільний м’яч і вдарила його повз ворота Самсона.

Гості з часом зруйнувались, і півзахисника Натію Панцулая було вилучено за саркастичний фол над Сарою Макфадден, перш ніж Колдуелл підтвердив на шостій хвилині додаткового часу.