Приголомшливий гол Ніколає Станчіу допоміг Румунії здобути вражаючу перемогу над Україною

Ніколае Станчіу забив найкращий гол на початку кампанії Румунії на Євро-2024 із вражаючої перемоги над Україною з рахунком 3:0 у Мюнхені.

Станчіу вивів свою команду вперед на 29-й хвилині, і вони ніколи не здавались, оскільки нові голи від Развана Маріна та Дениса Драгоша закріпили перемогу в день, який запам’ятається. Реал Мадрид Воротар Андрій Лунін.

З Михайлом Модрічем і Артем Довбек У небезпечному настрої Україна зробила ранню серію в зустрічі групи E і Жирона На 22-й хвилині нападник Довбек пробив високо над поперечиною.

Однак перший гол прибув на іншу половину через сім хвилин, коли Денис Манн вибив м’яч у Луніна під пресингом Маріна, який блискучим ударом головою переправив м’яч повз Станчу у верхній кут з-за меж штрафного майданчика.

Манн побачив потужний удар з вузького кута, який був відхилений у простір, і Станчіу ледве не зловив Луніна прямо з кутового, коли команда Едуардо Йорданеску натиснула за секунду до перерви.

За кілька секунд до початку другого тайму Флоренель Коман пробив повз Луніна та пробив у дальню штангу.

Гравець Румунії Разван Марін святкує другий гол своєї команди в перемозі над Україною (3:0).

Разван Марін забив другий гол за збірну Румунії в перемозі з рахунком 3:0 над Україною в групі E (Антоніо Калані/AP/PA)

Румунія, яка кваліфікувалася без поразок, збільшила свою перевагу на 53-й хвилині, коли Марін пробив з дальньої дистанції і не відскочив від Луніна.

Рахунок був 3:0 протягом чотирьох хвилин, після того, як Лунін заблокував пронизливий удар Андрея Раціо на ближню штангу, Манн і Станчіу подали короткі кутові, перш ніж перший навісив на Драгоша.

Голкіпер збірної Румунії Флорін Ніта блискуче відбив удар Георгія Судакова і залишив ворота чистими.