Перший насіння Барті виходить у третій тур в Римі

Перша у світі Ешлі Парті вийшла в середу до третього туру Відкритого чемпіонату Італії в Римі, переможивши Ярослава Шведова з рахунком 6-4 6-1.

Через кілька днів після своєї несподіваної поразки у фіналі тенісного турніру на Відкритому Мадриді австралійка обіграла ранню подачу подачі, щоб обігнати Шевідову, яка тричі виходила в чвертьфінал Великого шолома і пробиває собі шлях після народження двійнят.

Барті грала, зв’язавши ліве стегно, відмовившись від стартового поєдинку, але прив’язаного до рівня 4-4, і домінувала у матчі проти Швідової на кортах з червоною глиною у Форо Італіко.

Наступного разу Барті зустрінеться з росіянкою Веронікою Кодерметовою, яка займає 28-е місце, оскільки за свій третій виступ вона намагається пройти свій перший чвертьфінал у Римі.

Кодермітова обіграла француженку 56-ої насіння Кароліну Гарсію з рахунком 6-4, 6-4.

Колишня чемпіонка “Роми” Кароліна Пліскова, дев’ятий “посівний”, також випередила Латвію Анастасію Севастову, 6-2, 6-3.

Чешка Плішкова, переможниця 2019 року та віце-чемпіонка минулого року, скористалася її потужною подачею, перетворивши шість з 13 шансів на брейк-сервіс.

Колишня номер один у світі грає росіянку Віру Звонарєву, яка перемогла 11-ту посіву чешку Петру Квітову 6-4, 3-6, 6-4.

Українка Олена Світоліна, яка посіла п’яте місце, програла групу перед тим, як випередити американку Аманду Анісімову 2-6, 6-3, 6-4.

IE / мВт

READ  Артета присвятив перемогу "Арсеналу" під керівництвом Зінченка Україні - Новини