Партія відходить і очолює Азаренку, щоб дістатися до кварталу Маямі

МІАМІ – Еша Барті важко перемогти за будь-яких обставин, особливо коли ти на мотузках.

Вона знову це довела в понеділок.

Гравець світу з найвищим рейтингом дійшов до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату Маямі і був там, обігравши 14-ту посіву Білорусі Вікторію Азаренку з рахунком 6-1, 1-6, 6-2. Це була 17-та перемога Парті в останніх 20 матчах із трьох сетів, дві з цих перемог для австралійця досі прийшли в цьому турнірі.

– Це круто, – сказав Барті.

Це також було круто: поєдинок виправдав свій конфронтаційний потенціал: чемпіон «Відкритого Майамі» і в даний час номер один у світі на вечірці Party зіткнувся з кимось, хто тричі вигравав титул в Маямі, і колишнім світовим класом в «Азаренці».

Барті вкотився в перший сет, Азаренка у другий. Але третім – як вони зазвичай бувають – була Всепартійна, котра ніколи не зазнавала проблем у вирішальному складі.

“Це просто залишитись у боротьбі”, – сказав Барті. “Йдеться про те, щоб не бути самовдоволеним, не здаватися, незалежно від того, втрачаю я сет чи отримую брейк, що б це не було. Я думаю, що це просто спроба поспілкуватися, і я попрацював задком поза полем, щоб переконатися Я в хорошій формі, граючи в теніс “.

П’ята насіння українки Олени Світоліної виграла ще три сети, на які потрібно було майже дві з половиною години, щоб перемогти дев’яту насіння “Петру Квітову” з Чехії з рахунком 2-6, 7-5, 7-5 і заробити свій квиток. Чвертьфінал.

“Умови були непрості”, – сказала Світоліна, яка насправді забила найкращий результат у Маямі, досягнувши чвертьфіналу. “Я намагався битися, намагався знайти спосіб, ще один м’яч над сіткою”.

READ  У Пентагоні кажуть, що касетні боєприпаси будуть корисні Україні

Партія 7-ї партії зіткнеться з Ареною Сабаленкою, переможницею 6: 1, 6: 2 проти 19-ї “насіння” Маркетою Фондросовою. У чвертьфіналі “Світоліна” зіграє з Анастасією Севастовою з ненасіяної Латвії. Севастова обіграла з Хорватії Анну Коньо з рахунком 6-1 7-5.

Японка Наомі Осака зайняла друге місце поспіль у своїй серії 23 переможних матчів і вийшла в чвертьфінал, а 16-та насіння “Бельгії” Елізе Мертенс очолила 6-3 6-3.

“Я не з тих типів, яким насправді потрібно багато турнірів, щоб засмутитися”, – сказала Осака.

Осака витратив шість очок, перш ніж нарешті закінчив Мертенса, щоб виграти перший сет. Потрібно було п’ять точок брейку, перш ніж задіяти гроші, щоб піднятися на 2-1 за секунду. Пізніше Мертенс потребувала медичної перерви близько 10 хвилин, коли вона вийшла з суду для лікування в районі трохи нижче правого плеча.

Ви не виграли ще одну гру. Осаку випадково нагодували бананом і, перечекавши повернення Мертенса, він кілька разів їв, а потім блукав решту шляху. Наступного разу Осака зустрінеться з 23-й грецькою Марією Саккарі, яка виграла двогодинний 38-хвилинний марафон у американської 29-ї насіння Джессіки Бігули.

Аль-Сакарі врятував шість очок, вигравши 6-4, 2-6, 7-6 (6).

На чоловічому рівні американець Себастьян Корда здобув свою другу поспіль перемогу над рейтинговим суперником, ця перемога 6-3, 6-0 над росіянином Асланом Карацевим №17. Нагородою Корди став матч із насінником №5 Аргентини Дієго Шварцманом у 1/16 фіналу.

Корда – один із чотирьох американських чоловіків, які пройшли у 1/8 фіналу в Маямі. Його батько, Пітер Корда, грав 10 разів у своєму колишньому домі в Кі-Біскейн і чотири рази пройшов 16 останніх.

READ  Brexit завадив успіху вторгнення в Україну

“Він крутий, і він точно був особливим”, – сказав молодший Корда про успіх у Майамі.

26-й насінник обіграв шостого насіння Польщі Губерта Хуркачча з Канади Дениса Шаповалова 6-3 7-6 (6). Явно розчарували Шаповалова деякі дзвінки, в яких говорилося, що Hawk-Eye Live – система, яка замінює прямі лінії, що керують камерами, – бачив один шлях, а бачив інший.

“Ми звикли до цього, життя яструбиних очей”, – сказав Хоркатч. – Це трохи інакше.

Грек, другий насіння, Стефанос Циципас, 28-й, очолив японця Кі Нісікори 6-3 3-6 6-1. Ціципас зустрічається з 24-м номером Лоренцо Соніго з Італії, переможцем 7-6 (6), 6-3 над Даніелем Елахі Галаном з Колумбії.

В інших поєдинках чоловіків у третьому раунді Шварцманн, 25-й насіння, переміг Адріана Маннаріно з Франції з рахунком 6: 1 6: 4. Канадець Мілош Раоніч, дванадцяте насіннєве, 20 насіннєвих, Уго Гумберт з Франції, вивів 6-4, 7-5. Чемпіон Відкритого чемпіонату США 2014 року Марін Чиліч переміг італійця Лоренцо Мусетті з рахунком 6-3 6-4.

Чиліч зустрінеться з четвертим “посівним” росіянином Андрієм Рубльовим. Угорський рубльов перевершив Мартона Воксовича 6-2 6-1 – втретє побив його головою в голову за останні 22 дні, і це навіть не включає побиття Восовіча в Катарі в той період.

Мартон сказав мені: “ Я не хочу тебе бачити. – сказав Роблев.