Паралімпіада в Токіо: індієць Манодж Саркар виграв бронзову медаль у чоловічому одиночному розряді з бадмінтону (SL3) | Олімпіада

Індійка Манодж Саркар у суботу виграла бронзову медаль у чоловічому індивідуальному змаганні з бадмінтону (SL3), щоб покращити медальний результат Індії на Паралімпійських іграх у Токіо, Японія. У фіналі він переміг японця Дайсуке Фудзіхару 22-20.21-13, щоб продовжити бій Індії за медаллю.

У першому матчі Маною довелося наполегливо боротися з японським колегою. Незважаючи на свою перевагу з 18 по 14, індіанець був здивований поверненням Фудзіхари, який першим штурмував нагоду на матч -пойнт. Однак Маной стримувався і врешті виграв матч 22-20.

За 19 хвилин він виграв другий матч 21-13, щоб заробити ще одну медаль країни в бадмінтоні.

Раніше кампанія Паралімпійських ігор Маноджа не розпочала яскравого початку в першому сеті. Перший матч він програв своєму співвітчизнику Прамоду Бхагату 10-21, 23-21, 9-21.

Однак він виграв свій другий сет 21-16.21-9 проти українця Олександра Чиркова, щоб вийти до півфіналу. У 1/4 фіналу він відправився до британця Даніеля Бетеля 8-21,10-21, щоб претендувати на матч за бронзу.

У півфіналі 31-річний Манодж, чия права нога постраждала після зараження поліомієлітом у віці одного року, не зміг вступити у будь-який темп проти другого насінника Великобританії Даніеля Бетеля, опустившись 8-21 10-21 в одиночному розряді SL3 клас для чоловіків.

Але він швидко відновився після поразки, щоб показати вражаючий показ, щоб зібрати бронзову медаль.

Саркар захопився бадмінтоном у віці п’яти років, але його пристрасть бити старших братів змусила його серйозно поставитися до цього виду спорту. Він грав у міжшкільному змаганні проти здорових гравців до 11 класу, перш ніж почав виступати в бадмінтоні в 2011 році.

Він взяв золото в одиночному розряді SL3 на чемпіонаті Азії 2016 року в Пекіні. У 2018 році він був нагороджений премією Арджуна, а через рік він був визнаний найкращим спортсменом року на церемонії вручення нагород Sportstar Aces Awards.

READ  Фінансування дорожніх робіт в Україні зросло вп’ятеро

Раніше цього дня Сахс Ятрадж та Крішна Наґар також пропливали у фіналі чоловічих одиночних змагань класів SL4 та SH6 відповідно.