Ось ваш зручний путівник по спорту на телебаченні цього тижня

Понеділок (7 червня)

Sky Sports Golf, з 8:30 до 14:00
Гамбург Відкритий чемпіонат Європи

Тенісний Eurosport, 9.55 – 23.15
ITV4, з 10:00 до 22:00
Ролан Гаррос Відкритий чемпіонат Франції

червоне небо спортивний футбол кнопки
міжнародний
17:00 Україна проти Кіпру
19.45 Андорра – Гібралтар
19.45 Фарерські острови – Ліхтенштейн

SOCCER Sky Sports Football з 19.40
міжнародний
19.45 Німеччина проти Латвії

GAA TG4, з 20:00 до 21:00
Основні моменти Вихідні роботи

Вівторок (8 червня)

Тенісний Eurosport, 10.55 AM – 23 PM
ITV4, з 10:30 до 22:30
Ролан Гаррос Відкритий чемпіонат Франції

SOCCER Sky Sports Football з 16.55
міжнародний
17:00 Польща проти Ісландії

ФУТБОЛ RTE 2 з 18:30
Sky Sports Football з 18.55
міжнародний
19:00 Угорщина проти Ірландії

червоне небо спортивний футбол кнопки
міжнародний
19.15 Чехія проти Албанії
19.45 Іспанія проти Литви

ФУНКЦІЯ Virgin Media Sport з 20:00
Sky Sports Premier League з 20:00
міжнародний
20.10 Франція в Болгарії

ФУТБОЛ Premier Sports 1 з 22:00
Кваліфікація чемпіонату світу
22:00 Еквадор – Перу
опівночі Колумбія проти Аргентини
2.30 ранку Чилі – Болівія

ФУТБОЛ Прем’єр Спорт 2 з 23:30
Кваліфікація чемпіонату світу
23.30 Венесуела
Уругуар

1.30 ранку Парагвай проти Бразилії

Середа (9 червня)

Тенісний Eurosport, 9.55 AM – 22 PM
ITV4, з 10:30 до 22:30
Ролан Гаррос Відкритий чемпіонат Франції

ВЕЛОСИПЕД Eurosport 14:00, 14:00 – 16:00
рівень 1 Тур по Словенії

Virgin Media Sport від SOCCER, початок о 19.35
Sky Sports Football з 19.40
міжнародний
19.45 Португалія проти Ізраїлю

Четвер (10 червня)

Тенісний Eurosport, з 9.55 до 18:30
ITV4, 13:30 – 19:00
Ролан Гаррос Відкритий чемпіонат Франції

Sky Sports Cricket з 10:00
BBC 2, 19:00 – 20:00 (основні моменти)
Другий тест D1 Англія проти Нової Зеландії

READ  Білорусь, Західна Росія та українці допоможуть вакцинами проти COVID-19

ВЕЛОСИПЕД Eurosport 2, опівдні – 13.45
Другий етап Тур по Словенії

Sky Sports Golf, опівдні – 17:00
Швеція Скандинавські змішані

Крикет BT Sport 1 з 14.45
Перший тест, D1 Вест-Індія проти Південної Африки

червоне небо спортивний футбол кнопки
міжнародний
17:00 Естонія проти Латвії

Чемпіонат Sky Sports Action з РЕГІ ЛІГИ з 19:00
19.45 SL: Каслфорд Тайгерс проти ФК Халл

Sky Sports Golf, 20:00 – 23:00
Південна Кароліна Чемпіонат Пальметто

П’ятниця (11 червня)

Тенісний Eurosport, з 9.55 до 19.50
ITV4, 13:30 – 21:00
Ролан Гаррос Відкритий чемпіонат Франції

Sky Sports Cricket з 10.15 صباح
BBC 2, 19:00 – 20:00 (основні моменти)
Другий тест, D2 Англія проти Нової Зеландії

ВЕЛОСИПЕД Eurosport 2, опівдні – 13.45
3 етап Тур по Словенії

Sky Sports Golf, опівдні – 17:00
Falda GC Скандинавські змішані

RUGBY BT Sport 1 з 14.45
Перший тест, D2 Вест-Індія проти Південної Африки

RUGBY TG4 з 17:50
eir Sport 1 з 17:30
Premier Sports 1 з 17.55
веселка чашка
6 вечора Зебри в Мюнстері
20.15 Ленстер проти Дракона

ФУТБОЛ RTE 2 з 19:00
BBC 1 з 19:00
Євро-2020, Група 1
8 вечора Туреччина проти Італії

РАГБІ-ЛІГА Sky Sports Arena з 19.30
19.45 СЛ: Лідс Носоріг – Сент-Хеленс

Sky Sports Golf, 20:00 – 23:00
Congaree GC Чемпіонат Пальметто

ФУТБОЛ RTE 2, 23.20 – 23.50
UTV, 23.10 – 0.05
Основні моменти Євро-2020

Субота (12 травня)

Sky Sports Cricket з 10:00
BBC 2, 19:00 – 20:00 (основні моменти)
Другий тест, D3 Англія проти Нової Зеландії

Sky Sports Golf, 12.30 – 17.00
Швеція Скандинавські змішані

КОННІ ГОНКИ UTV, 1.25 – 16 вечора
Йорк Включаючи велику чашку

READ  Чому уповільнили санкції щодо української чистки?

Тенісний Eurosport, з 13.30 до 18.30
ITV4, 13:30 – 19:30
Ролан Гаррос Відкритий чемпіонат Франції – включаючи фінал серед жінок

ФУТБОЛ RTE 2 з 13.30
BBC 1 з 13.15
Євро 2021, група А
14:00 Уельс проти Швейцарії
Євро 2021 Група B
17:00 Данія проти Фінляндії

GAA TG4 з 16.30
Футбольна ліга Перший дивізіон Півфінал
17:00 Тайрон проти Керрі
19.15 Донегал проти Дубліна

RUGBY BT Sport 1 з 14.30
BT Sport 3 з 14.30
15:00 Англійська прем’єр-ліга (буде оголошено)

GAA eir Sport 1 з 14.30
Ліга Харлінга, Div 1 Група B
15:00 Клер проти Кілкенні

GAA Premier Sports 2 з 15:00
Буде оголошено Харлінг-ліга

RUGBY Premier Sports 1 з 14.30
eir Sport 2 з 14.55
веселка чашка
15:00 Бурі проти левів

RUGBY BT Sport 2 з 14.45
Перший тест, D3 Вест-Індія проти Південної Африки

RUGBY eir Sport 1 з 17.10
Premier Sports 1 з 17.05
веселка чашка
17.15 Акули проти биків
19.35 Оспрей проти Бенеттона

Sky Sports Golf, 18:00 – 23:00
Congaree GC Чемпіонат Пальметто

BOXING Sky Sports Action з 19:00
Ньюкасл Луїс Рітсон проти Джереміаса Понса

GAA TG4 з 19.15
Буде оголошено Півфінал жіночої футбольної ліги

ФУТБОЛ RTE 2 з 19:30
UTV з 19:00
Євро-2020, група В
8 вечора Бельгія проти Росії

ФУТБОЛ RTE 2, 23.20 – 23.50
BBC 1, 22:30 – 23:15
Основні моменти Євро-2020

Неділя (13 червня)

UFC BT Sport 1 з 3:00
Арізона Девісон Фігейредо проти Брендона Морено
Ізраїль Адесаня – Марвін Ветторі

Sky Sports Cricket з 10.15 صباح
BBC 2, 19:00 – 20:00 (основні моменти)
Другий тест, D4 Англія проти Нової Зеландії

Тенісний Eurosport, 10.25 – 17.30
ITV4, з 13:00 до 17:30
Ролан Гаррос Відкритий чемпіонат Франції – включно з фіналом серед чоловіків

READ  Конфіскована горілка, виготовлена ​​з яблук, поблизу Чорнобиля, Україна

Sky Sports Golf, 12.30 – 17.00
Вальдадалін Скандинавські змішані

RUGBY Premier Sports 1 з 12:30
eir Sport 1 з 12.55
веселка чашка
13:00 Скарлеттс проти Единбурга

GAA TG4 з 13.15
Півфінал дивізіону футбольної ліги
13.45 Клер проти травня
Футбольна ліга Першого дивізіону
15.45 Монаган проти Голуея

ФУТБОЛ RTE 2 з 13.30
BBC 1 з 13:00
Євро-2020, група D
14:00 Англія проти Хорватії

RUGBY BT Sport 2 з 14.45
Перший тест, D4 Вест-Індія проти Південної Африки

RUGBY Premier Sports 1 з 16:00
Фінал чемпіонату Англії (перший матч)
16:30 Ілінг проти арабів

ФУТБОЛ RTE 2 з 16:30
UTV з 16.15
Євро-2020, група С
17:00 Австрія проти Македонії
8 вечора Голландія проти України

Sky Sports Golf, 18:00 – 23:00
Південна Кароліна Чемпіонат Пальметто

GAA RTE 2, 22.15 – 23.45
Основні моменти Недільна ліга

ФУТБОЛ BBC 1, 23.15 – опівночі
Основні моменти Євро-2020

You May Also Like

About the Author: Selena Craig

"Злий ботанік кави. Аналітик. Невиліковний бекон. Фанат щебет. Типовий шанувальник їжі."

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *