Мілан – “Червона зірка”, Белград, Рим виграв “Брагу” – Європейський тур ліги | футбольні новини

Головою Мілана Павкова вдалося врятувати у травму нічию 2: 2 з “Белград” проти “Мілана”.

Гайлор Канга реалізував пенальті у другому таймі для “Червоної Зірки”, після того як Радован Панков забив автогол безпосередньо перед першим таймом, який вивів “Мілан” уперед.

Тео Ернандес з пенальті вивів італійську команду вперед, і хоча захисник Белграда Мілан Рудіч вдруге забив жовту картку, Павков забив гол на третій хвилині додаткового часу.

картина:
Міланський Тео Ернандес забив другий гол для своєї команди з пенальті

Байєр з Леверкузена Вони впали до болісної поразки в Берні 4-3 після падіння з трьох голів до нічиєї Юнаки.

Швейцарська команда в першому таймі вела з рахунком 3: 0 через Крістіана Фаснахта, Йордана Себачо та Мішака Елію, але Патрік Шик двічі забив гол за три хвилини відразу після початку другого тайму, а Мусса Діабі зробив рахунок 3: 3.

Але нападник французького “Янг Бойз” Себачо показав свою перемогу на 89-й хвилині.

Хорватська сторона Динамо Загреб Мій улюблений, здається, продовжує перемогу проти 3: 2 Краснодар У Росії.

Бруно Петкович очолив “Загреб” у перевазі і відновив перевагу гостей після того, як Маркус Берг зрівняв рахунок “Краснодара” до кінця першого тайму.

Віктор Клесон знову зрівняв рахунок для росіян, але Іай Атімойн забив переможний гол у Загребі за 15 хвилин до кінця матчу.

ПСВ Ейндговен Дефіцит повинен бути виправлений двома голами у другому матчі, якщо вони хочуть просунутися після програшу 4-2 Олімпіакос в Греції.

READ  Путін у Пекіні на Іграх, переговори Сі на тлі напруженості в Україні | Спорт

Дубль Ірана Захаві двічі повертався до голландського рівня після голів Андреаса Бухалакіса та Яна Мвіли.

Але Юсеф Ель Арабі забив третій гол за “Олімпіакос” до кінця першого тайму, а Георгіос Масурас пізно додав четвертий гол.

Рим Повторний матч почнеться проти Брага Зі здоровою перевагою після перемоги в Португалії з рахунком 2: 0.

Борха Майорал Рома святкує після того, як забив другий гол для своєї команди
картина:
Гравець “Роми” Борха Майорал святкує після того, як забив другий гол для своєї команди

Еден Дзіко забив Рому наперед, а після того, як Рікардо Есьо з Браги отримав другу жовту картку на початку другого тайму, Борха Майорал забив ще один виїзний гол для італійців.

Клуб Брюгге Нічия 1-1 в Україні проти Динамо Київ З Брендоном Мішелем лідируючий рівень чемпіонів Бельгії після стартового матчу Віталія Бояльського у другому таймі.

Вільяреал Він виграв проти 2: 0 Red Bull Salzburg В Австрії завдяки головам з обох сторін першого тайму Пако Алькасер та Фернандо Ніньо.

Гранада Візьміть на себе відповідальність за нічию Неаполь Після голів Анхеля Еррери та Кеннеді в першому таймі вони запевнили домашню перемогу з рахунком 2: 0.

Душан Тадіч зрівняв пенальті на користь
картина:
Душан Тадіч зрівняв пенальті на користь “Аякса”

Аякс Він двічі вдарив на заключній стадії, щоб виграти з рахунком 2: 1 Маленький, Хто очолив зусилля Тимофія та О у другому таймі.

Душан Тадіч зрівняв для “Аякса” з пенальті на 87-й хвилині, а потім Брайан Проб через дві хвилини схопив переможний гол.

Моє народження Він двічі вдарив із двох голів позаду і вдома збив 3-3 Гоффенхайм, Поки Маккабі Тель-Авів Він зіткнувся з важким завданням, програвши вдома 2: 0 Шахтар Донецьк.

Манчестер Юнайтед Він зробив великий крок до 1/8 фіналу Ліги Європи, розчавивши його Королівська СосьєдаD 4-0 у Турині.

Бруно Фернандес святкує гол, який забив
картина:
Бруно Фернандес святкує гол, який забив “Реал Сосьєдад” за “Манчестер Юнайтед”

“Юнайтед” домінував у матчі першого етапу на стадіоні “Альянц” у “Ювентусі” через “Коронавірус”, після того, як Бруно Фернандес забив гол у першому таймі, щоб довести їх до рахунку 2: 0.

READ  Скаутський звіт: Ілля Зуберні, пов’язаний з Челсі

Маркус Рашфорд забив третій гол за “Юнайтед” після швидкої контратаки, і з хорошою поразкою для іспанців, Даніель Джеймс мчав на останній хвилині, щоб додати четвертий гол за команду Оле Гуннара Сольск’яра.

Тоттенхем Також схоже, що він завершив свої останні 32 матчі перемогою 4: 1 над австрійською командою Вольфсбергер У Будапешті.

Лукас Моура святкує зі своїми товаришами по команді після виведення Тоттенхема вперед 3: 0 проти Вольфсбергера
картина:

Хун Мін Сон, Гарет Бейл і Лукас Моура забили гол, коли “Тоттенхем” захопив контроль до кінця першого тайму на “Пушкаш Арені”.

Вольфсбергер зменшив різницю штрафним ударом, який забив Майкл Лендль після того, як Мойсей Сіссоко кинув виклик Крістоферу Верніцнігу, але Карлос Вініціюс забив свій четвертий гол у Європейській лізі в цьому сезоні разом із “Тоттенхемом” на заключній стадії.

Повідомлення Він забив проти нього драматичну перемогу 4-3 Королівський Антверпен У Бельгії завдяки пізнім голам Райана Кента та Борни Барішича.

Рейнджерс відкрив рахунок через Джо Арібо, але бельгійці відповіли перед тим, як перервати, Феліпе Авенятті та Ліор Рафаелов з пенальті.

Барішич повернув рахунок команді Стівена Джеррарда з пенальті, перш ніж Антверпен відновив лідерство через Мартіна Хонгла.

Борна Барішич пробив два пенальті, щоб запевнити перемогу над Рейнджерс.  Драматична перемога 4: 3 над Антверпеном
картина:
Борна Барішич пробив два пенальті, коли Рейнджерс вразив перемогу над Антверпеном з рахунком 4: 3.

Кент зробив рахунок 3-3 за сім хвилин до кінця матчу, а Барішич пробив другий пенальті, після того як Абдулла Сек був вигнаний за навмисний гандбол.

Букайо Сака дістав Арсенал Нічия 1-1 проти Бенфіка У матчі він був перетворений на Олімпійський стадіон у Римі.

Сака зрівняв рахунок для “Арсеналу” через дві хвилини після того, як “Бенфіка” просунулась у другому таймі через пенальті Бетці після того, як Еміль Сміт Роу зловив м’яч усередині штрафного майданчика.

READ  C4ISR World Market Report 2022: Вплив війни між Україною та Росією

Лестер Витримав після того, як зазнав узгодженого тиску у другому таймі, щоб зіграти внічию 0: 0 Славія Прага У столиці Чехії.