Марсель переграє Ренн з рахунком 1:0 і виходить до 1/8 фіналу Кубка Франції

Гол півзахисника “Парі” Матьє Гендузі у другому таймі вистачив для “Марселя”, щоб перемогти “Ренн” у п’ятницю в Кубку Франції з рахунком 1:0 і вийти до 1/8 фіналу.

Марсель виграв останні 10 титулів Кубка Франції в 1989 році, і виграти їх знову є головним пріоритетом для рішучого тренера Ігоря Тудора, чия організація привела його команду до восьми перемог поспіль у всіх змаганнях.

Товариш Гендузі по збірній Франції Джордан Веретут проскочив праворуч, перш ніж відбити його, і Гендузі відбив невеликий бічний удар перед тим, як переграти турецького воротаря Догана Алемдара на 59-й хвилині.

Команда Тудора зустрілася з Ренном у впевненому настрої після перемоги над лідером чемпіонату Парі Сен-Жермен з рахунком 1:0 минулих вихідних.

Але український півзахисник Руслан Малиновський Через дев’ять хвилин “Марсель” влучив у штангу приголомшливим ударом зі штрафного з 25 метрів, а ветеран-форвард Алексіс Санчес згодом не забив гол у ворота господарів.

Тоді «Ренн» вів у грі, коли відставав, а на «Стад Велодром» сталася драма, коли півзахисник «Ренна» Баптіст Сантамарія з лівого флангу влучив у поперечину за кілька секунд до компенсованого часу.

Суботні ігри

«Тулуза» приймає «Аяччо» у першокласному матчі, тоді як «Ліон» перебуває під тиском своїх незадоволених уболівальників і не може дозволити собі помилитися, коли вони відвідують п’ятий дивізіон «Шамбері».