Ла Ліга: подвійний удар на поразку Барселони

У неділю клуб заявив, що ветеран-захисник Піке страждає від «розтягнення правої ікри», що не дозволить йому потрапити в «осяжне майбутнє».

|

Барселона

|
Опубліковано 21.11.2003 03:06

Проблеми “Барселони” продовжують ускладнюватися перед матчем Ліги чемпіонів у київському “Динамо” у вівторок, оскільки Жерар Піке і Серхіо Агуеро навряд чи поїдуть в Україну через проблеми зі здоров’ям.

У неділю клуб заявив, що ветеран-захисник Піке страждає від «розтягнення правої гомілки», що відкине його «у найближчому майбутньому», а Агуеро, як очікується, залишиться в лікарні для подальших аналізів серця після виходу з суботнього матчу Ла Ліги. відчуття запаморочення.

Барселона в суботу вдома зіграла внічию з Алавесом, яким загрожує виліт, 1:1.

Минулого тижня тренер Рональд Куман був звільнений, а тимчасовий тренер Сергій Баргуан вступив на посаду в суботу. Піке пішов на 70-й хвилині та зрівняв рахунок 1:1 на «Камп Ноу».

Агуеро пішов до кінця першого тайму і був доставлений до лікарні для подальших тестів, оскільки іспанські ЗМІ повідомляли, що було виявлено нерегулярне серцебиття, і він залишиться в лікарні та під спостереженням.

Атлетіко

Атлетіко Мадрид повернувся на переможний шлях у неділю, перемігши з рахунком 3:0 над своїм гостем, Реалом Бетісом.

Після двох послідовних нічиєї в чемпіонаті Атлетіко провів один із найкращих матчів сезону проти команди Мануеля Пеллегріні. Перший гол забив Яннік Карраско з чудовим прострілом у першому таймі.