Підвіска

Привіт, це Фред Уоллес з “Off the Wire” ….. з гордістю спонсорував Pete’s Auto Body.

Кузов автомобільного будинку тому, що ми дбаємо про наше суспільство …

Де ви були 2 січня 2016 року?

Якби ви були зі мною, я був у громадському центрі Гаррі Ламлі-Бейшор, спостерігаючи, як генерали Ошави забили додаткову перемогу 5-4 над голосною атакою Оуена.

Після 4: 2 у третій період, “Генерали” згуртувалися, щоб зрівняти і виграти матч в овертаймі, коли молодший захисник, якому було +4 вночі, забив переможця овертайму.

цей гравець?

Гален Смрік.

Тієї ночі я сумніваюся, що хтось із аудиторії Оуен Саунд знав або піклувався про те, що Смерек чорний. Натомість вони побачили молодого гравця “Ошави”, який перебував у русі, і флот, і більшість людей турбувалася про те, що атака підірвала перевагу у два голи.

Через п’ять з половиною років Смерек грав в Україні, коли інцидент на сноуборді переріс в інший, коли гравець на ім’я Андрій Денискін зробив расистський жест у Смереці.

Денискін був відсторонений на 3 матчі, які є обов’язковими для отримання штрафного матчу, і додаткової заборони на 10 матчів, що є максимально допустимим за українськими правилами

Реакція була швидкою та голосною з усіх боків, що свідчить про те, що заперечень недостатньо, що, на мою думку, є тонким і похвальним.

Мені здається, що в такому випадку про хокей, а, можливо, і в інші види спорту, вони говорять. Але коли виникає ситуація, особливо за таким кричущим і огидним сценарієм, як цей, покарання не робить нічого цінного, щоб вплинути на необхідні зміни у спорті на глобальному рівні.

READ  Європейський Союз робить Україну кандидатом на членство | Новини, спорт, робота