Кваліфікація чемпіонату світу-2022: Португалія Кріштіану Роналду обіграла Азербайджан, Франція – 1: 1

Кваліфікаційні матчі до чемпіонату світу: Португалія та Бельгія зафіксували перемоги у своїх матчах, тоді як Франція зіграла внічию з Україною 1: 1 завдяки автоголу захисника Преснелле Кімбембе у ніч на середу.

Reuters Pictures

Основні моменти

• Португалія повинна була розраховувати на власний гол, щоб обігнати Азербайджан
  • Насіння Бельгії зафіксувало перемогу над Уельсом 3: 1, тоді як Туреччина приголомшила Нідерланди
  • Катар обіграв Люксембург з 10: 1 з рахунком 1: 0 у товариському матчі в Угорщині завдяки голу нападника Мохамеда Мунтарі

Франція похитнулася, просунувшись до нічиєї з Україною з рахунком 1: 1 у матчі кваліфікаційної групи D Чемпіонату світу 2022, в той час як Португалія під керівництвом Кріштіану Роналду в середу зуміла здобути перемогу над Азербайджаном у групі “А” – 1: 0

Автогол захисника Франції Преснелла Кімпембе скасував стартовий матч Антуана Грізмана на 19-й хвилині для чемпіонів світу на порожньому французькому стадіоні під Парижем. Гол Гризмана поставив його нарівні з Давідом Трезеге як четвертим бомбардиром у національній збірній Франції.

35-річний нападник Бурак Йільмаз забив гол збірної Туреччини з рахунком 4: 2 над Нідерландами, чий рекорд кваліфікації до основних міжнародних турнірів був незначним протягом останніх років.

Також у групі D Боснія та Герцеговина забила гол на 84-й хвилині, щоб забезпечити виїзну нічию 2: 2 проти Фінляндії, голи якої принесли Теему Букі.

Була перемога Бельгії з найвищим рейтингом – 3: 1 над Уельсом та захисника чемпіона – Португалії – 1: 0 над Азербайджаном. Португалія – ​​одна з команд, які стартові матчі в кваліфікаційних матчах проводять на нейтральній території – в цьому випадку італійському місті Турін – через обмеження на поїздки через коронавірус.

READ  talkSPORT запускає український футбольний документальний фільм

Чемпіонам Європи Португалії довелося розраховувати на автогол, щоб обігнати Азербайджан. Капітан Максим Медведєв вдарив м’яч у власні ворота після зіткнення з воротарем Шахруддіном Маммадалієвим, щоб зірвати глухий кут на 37-й хвилині.

Португалія домінувала в м’ячі, але не змогла знову знищити Азербайджан, незважаючи на 29 спроб влучити у ворота, 14 з яких потрапили у ціль. Історичний бомбардир Кріштіану Роналду забив вісім спроб воріт, але невтішний вечір у Турині.

В іншому матчі групи А запасний Олександр Митрович двічі забив гол, щоб вивести Сербію ззаду, щоб перемогти Ірландію з рахунком 3: 2 у Белграді.

Господарі Катару перемагають по-дружньому

Катар обіграв Люксембург з 10: 1 з рахунком 1: 0 у товариському матчі в Угорщині завдяки голу нападаючого Мохамеда Мунтарі в першій грі господарів у 2022 році з набором матчів після включення в гостьову команду до групи А, хоча їх матчі не бути таким. Залежність від кваліфікаційного процесу.