Карлос Йоло виграв золото на чемпіонаті світу

Філіппінець Карлос Ідріель Йоло бере участь у фінальному стрибку у чоловічому спорядженні під час чемпіонату світу зі спортивної гімнастики в гімназії Кітакюсю в Кітакюсю, префектура Фукуока, 24 жовтня 2021 року (Фото: Філіп Фунг/AFP)

МАНІЛА, Філіппіни – відновлювальна дуга Карлоса Йоло принесла йому перше золото після того, як він здобув золото у підводному стрибку серед чоловіків на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики 2021 року в Кітакюсю, Японія.

21-річний гравець набрав у середньому 14 916 приростів із 15 033 у другому підводі після досягнення 14 800 у першому.

Йоло, який втратив свій титул у суботній вправі на паркеті через дорогий пенальті, завоював своє друге золото на чемпіонаті світу, коли бере участь у паралелі серед чоловіків пізніше о 17:00.

Срібло здобув японець Йонкура Хіденобу із середнім результатом 14,866 (15,000, 14,733), а бронзу отримав ізраїльтянин Андрій Медведєв із 14,649 (14,533, 14,766).

Італієць Томас Грассо посів четверте місце в змаганнях із середнім показником 14,549 (14,833, 14,266).

Дворазовий чемпіон світу та золотий призер Олімпійських ігор 2012 року з Південної Кореї Ян Хак-Сун посів п’яте місце з результатом 14,399 (14,766, 14,033), а британка Кортні Таллок – шостою з 14 383 (14,300, 61).

Українець Назар Чібурний, який був найкращим у кваліфікації, не зміг зберегти свою динаміку у фіналі після того, як не зміг приземлитися під час другого стрибка, оскільки він зайняв сьоме місце з 14,149 (14,866, 13,433).

Канадець Вільям Емард сумно виступив у фіналі, оскільки не зміг приземлитися в обох своїх опорних майданчиках, набравши 13,199 (13,266, 13,133) на восьмому місці.

Пов’язані історії

Отримуйте найважливіші спортивні новини прямо на свою скриньку

прочитайте наступне

Не пропустіть останні новини та інформацію.
READ  Хто такий Олександр Усик? Наступний суперник Ентоні Джошуа святкує день народження самого кумира Мухаммеда Алі, він виграв олімпійське золото в Лондоні 2012 року і був футболістом -любителем в Україні

участь у запитайте більше Щоб отримати доступ до The Philippine Daily Inquirer і понад 70 назв, поділіться до 5 віджетів, прослухайте новини, завантажте вже о 4 ранку та поділіться статтями в соціальних мережах. Телефонуйте 896 6000.

Для зворотнього зв’язку, скарг та запитів, зателефонуйте нам.