Карлос Йоло виграв золото на чемпіонаті світу

Філіппінець Карлос Ідріель Йоло бере участь у фінальному стрибку у чоловічому спорядженні під час чемпіонату світу зі спортивної гімнастики в гімназії Кітакюсю в Кітакюсю, префектура Фукуока, 24 жовтня 2021 року (Фото: Філіп Фунг/AFP)

МАНІЛА, Філіппіни – відновлювальна дуга Карлоса Йоло принесла йому перше золото після того, як він здобув золото у підводному стрибку серед чоловіків на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики 2021 року в Кітакюсю, Японія.

21-річний гравець набрав у середньому 14 916 приростів із 15 033 у другому підводі після досягнення 14 800 у першому.

Йоло, який втратив свій титул у суботній вправі на паркеті через дорогий пенальті, завоював своє друге золото на чемпіонаті світу, коли бере участь у паралелі серед чоловіків пізніше о 17:00.

Срібло здобув японець Йонкура Хіденобу із середнім результатом 14,866 (15,000, 14,733), а бронзу отримав ізраїльтянин Андрій Медведєв із 14,649 (14,533, 14,766).

Італієць Томас Грассо посів четверте місце в змаганнях із середнім показником 14,549 (14,833, 14,266).

Дворазовий чемпіон світу та золотий призер Олімпійських ігор 2012 року з Південної Кореї Ян Хак-Сун посів п’яте місце з результатом 14,399 (14,766, 14,033), а британка Кортні Таллок – шостою з 14 383 (14,300, 61).

Українець Назар Чібурний, який був найкращим у кваліфікації, не зміг зберегти свою динаміку у фіналі після того, як не зміг приземлитися під час другого стрибка, оскільки він зайняв сьоме місце з 14,149 (14,866, 13,433).

Канадець Вільям Емард сумно виступив у фіналі, оскільки не зміг приземлитися в обох своїх опорних майданчиках, набравши 13,199 (13,266, 13,133) на восьмому місці.

READ  Екс-гравець збірної України «Лейкер» Слава Медведенко продав чемпіонські кільця, щоб допомогти київським підліткам грати в баскетбол