Звіт ATP: №2 Роберто Баутіста Агут засмучений у Швейцарії

2021-07-22 07:55:22 GMT + 00: 00 – Артур Рендеркніч обіграв другого насінника Роберто Баутісту Агута з Іспанії 6-2 6-4 на Відкритому чемпіонаті Швейцарії в Гштааді в середу.

Француз пройшов до чвертьфіналу за одну годину, 34 хвилини із силою восьми тузів та коефіцієнтом виграшу першої подачі 79 відсотків. Перемігши Баутісту Агута, який посів 16 місце у світі, Ріндеркнех здобув свою другу перемогу в кар’єрі над топ-20.

Що стосується Рендеркніча, то це серб Ласло Джері, який переміг бельгійця Зізу Берджесса 6-2, 4-6, 6-2.

Ще одним сюрпризом, п’ятий насіння французів Уго Гастон витіснив з Аргентини Федеріко Дельбоніса з рахунком 6: 0, 6: 7 (2), 7: 6 (3), щоб вийти у чвертьфінал турніру ATP. Він зіткнеться з Чіліаном Крістіаном Гаріном, четвертим носієм, який переміг австралійця Марка Пулманса з рахунком 6: 3, 6: 0.

Блакитна лагуна Хорватія Відкритий Умаг

Перший насінник Альберт Рамос-Вінолас з Іспанії пережив виклик Доджі Агдуковича 7-5 6-4 в середу, щоб вийти у чвертьфінал в Умагу, Хорватія.

Рамос-Вінолас перервав свою серію семи програшних перемог перемогою. У чвертьфіналі італієць Стефано Трафалья, переможець 6-4, 6-3, зустрінеться з іспанцем Карлосом Табернером.

Четвертий насіння французів Рішар Гаске втретє вийшов до чвертьфіналу, перемігши італійського кваліфікатора Алессандро Джанніса з рахунком 7-6 (4), 6-4. Він зіткнеться з Боснією і Герцеговиною Даміром Джумхуром, який переміг італійця Марко Чекчіната 6-3, 6-1.

Міфіл відкритий

Американський другий насінник Джон Існер здобув 25 тузів, в той час як у другому раунді в Лос-Кабосі, Мексика, переміг росіянина Євгена Донской 7-5, 3-6, 7-6 (5).

Ізнер виграв 50 із 55 очок на першій подачі. Кожен гравець втрачає подачу лише один раз. Єдині брейк-бої в матчі відбулися у другій грі, коли Донской пропустив три брейки, щоб Ізнер міг утримати.

READ  «Лише початок» для українського «Шахтаря» після несподіваної перемоги над «Барселоною».

Ізнер приєднався до чвертьфіналу після перемоги у другому раунді з головним насінником Великобританії Камероном Норрі, п’ятим носієм Джорданом Томпсоном з Австралії, шостим насінням Стівом Джонсоном з США, Алексом Болтом з Австралії та американським насінником Ернесто Ескобедо Брендон Накашима засмутив четвертого насінника Сема Кверрі у всеамериканському матчі.

Третій американець Тейлор Фріц обіграв українця Іллю Марченка з рахунком 6-1, 6-7 (9), 7-5 і, нарешті, виграв сьомий матч.