Жінки Північної Ірландії увійшли в історію, побивши Україну, щоб досягти Євро 2022 | Жіночий футбол

Маріса Каллахан та Надін Колдуелл підтвердили кваліфікацію жінок Північної Ірландії до фіналу Кубка Європейських націй 2022 року, вигравши в матчі-реванші з рахунком 2: 0 над Україною, яка на той момент, коли забила другий гол, впала до 10 гравців.

Гол Каллахан на 55-й хвилині вивів її команду вперед на “Сівью” в Белфасті, перш ніж заміна Колдуелл додала секунду в час зупинки, щоб підсумувати 4: 1 і гарантувати першу в історії країни участь у фінальному турнірі.

Кенні Шеллз, який у п’ятницю переміг у “Ковалівці” з рахунком 2: 1, стартував чудово і погрожував серією фігур, які неодноразово чинили тиску на воротарку Катріну Самсон.

Однак, коли двоє українських півзахисників спочатку Боченко та Овечук вперше почали справляти враження, їм нагадали, що їхня місія ще має бути виконана.

Надін Колдуел забила другий гол Північної Ірландії у відшкодування часу проти України. Фото: Чарльз Маккуїллан / Getty Images

Нападник “Евертона” Саймон Магілл, який забив переможний гол за “Північну Ірландію” в першому матчі, випробував Самсона з вузького кута за 12 хвилин до тайму, але Джекі Бернс повз дому відчув полегшення, побачивши, як Дарина Абанашенко вдала свій удар далеко в першому таймі. час.

The Fiver: Підпишіться та отримуйте наш щоденний електронний лист про футбол.

На дезорганізованому початку другого тайму господарі домінували, не усвідомлюючи своїх шансів, і коли вони нарешті вийшли тієї ночі, це було результатом наполегливості, а не якості. Каллаган посилив допомогу у виконанні штрафного удару Джулі Нельсон, і коли захисниця Дарія Кравіц вагалася, капітан погнав вільний м’яч і вдарив його повз ворота Самсона.

Гості з часом зруйнувались, коли півзахисника Натію Панцолайю вигнали за саркастичну помилку Сари Макфадден, перш ніж Колдуелл підтвердив на шостій хвилині додаткового часу.

READ  У вересні міжнародні резерви України скоротилися на 9,2%

В іншому місці Джесс Фішлюк вистрілив зрівняльний гол у другому таймі Жінки Уельсу Заявив нічию 1: 1 проти вболівальника Данія У товариському матчі в Кардіффі Сіті.

Через годину Фішлюк потрапив у сітку з подачі Наташі Хардінг, щоб скасувати стартовий матч Берніеля Хардера на 24-й хвилині, який побачив її матч із рекордом бомбардирів Данії.

Це був виступ, який дав би менеджеру Уеллсу Джеммі Грейнджер певне підбадьорення у її єдиному другому матчі.

About the Author: Gene Crawford

"Хардкорний ботанік в Інтернеті. Гордий фахівець з кави. Науковець із соціальних мереж. Організатор. Провідник. Завзятий наркоман-зомбі. Виродник із ТБ. Дружній студент".