Емма Радукано виступає на стадіоні Transylvania Open Arena

Чемпіонка US Open Емма Радокано знялася з Transylvania Open у чвертьфіналі після повної поразки від Марти Костюк.

Радокано, яка виграла свої перші два матчі туру WTA, щоб вийти в чвертьфінал у Клужі, поступилася з рахунком 6-2 6-1 українці, шостому посіву, Костюк.

Радокано, розташована під третьим посівом, програла свій перший матч з 40 до 15 і загалом прорвала п’ять разів, оскільки Костюк вийшов у півфінал всього за 57 хвилин.

«Я, чесно кажучи, не знаю, як я виграв першу гру», – сказав Костюк, який у 1/8 фіналу зустрінеться з першим посівним і домашнім фаворитом Симоною Халеп.

«Мені було на 15-40 менше, у неї була перевага, вона подала, і я думаю, з цього все почалося. Я якось виграв той матч і отримав цю впевненість.

«У мене було відчуття, що я не програю цю гру, а потім у п’ятій грі я зрозумів, як грати сьогодні – не знаю, можливо, наступного разу, коли я буду грати, це буде інша тактика.

“Але я зрозумів, і, очевидно, ця тактика мені допомогла. Я не міг її прочитати, тому що якщо її м’яч був там, це справді важко щось зробити. Я просто намагався повернути якомога більше м’ячів, скільки міг”.

Радучану зробив загалом 41 ненавмисний фол і сім подвійних помилок, дві з яких припали на вирішальну гру на подачі.

У наступній спробі 18-річна дівчина залишилася з любов’ю і створила брейк-пойнт у шостій грі, але її врятував Костюк ударом головою, а потім знову розбив Радокано і повели 5-2.

Комфортно подавши в сет, Костюк відбив перший матч у другому матчі, і Радочано не повернулася назад, яка принаймні показала свій бойовий дух, щоб зберегти три матч-пойнти, перш ніж Костюк здобув перемогу.

READ  Dallas Cowboys owner Jerry Jones says QB Dak Prescott has leverage in contract talks