Дубль Вінісіус перемагає “Реал” з рахунком 5: 0 над “Шахтарем”

Київ, Україна (AFP) – Вінісіус Джуніор двічі забив, включаючи чудовий сольний гол, щоб привести Реал Мадрид до перемоги над донецьким “Шахтарем” з рахунком 5: 0 і повернути у вівторок кампанію Ліги чемпіонів.

Це була найкраща команда Карло Анчелотті після ганебної поразки в попередньому європейському матчі від новачка Шеріфа між нічиєю та поразкою в Ла Лізі.

Лідерство “Реала” було посилено на 37 -й хвилині, коли капітан “Шахтаря” Сергій Кривцов перевів подачу Лукаса Васкеса у власні ворота.

Вінісіус -молодший засвітив початок другого тайму, скопіювавши м’яч над воротарем Анатолієм Тропіним на 51 -й хвилині після того, як Лука Модріч пропустив пас після того, як його надіслав Карім Бензема.

П’ять хвилин потому Вініціус -молодший знову забив гол, пропустивши в штрафному майданчику Дуду, а потім і Кривцова, перш ніж влучити у ворота.

Тоді бразилець відправив Родріго влучити у ворота на 64 -й хвилині.Бензема завершив поразку у перерву після отримання завершення подачі Марко Асенсіо.

Мадрид, 13 -кратний чемпіон Європи, посів друге місце у групі D з шістьма очками. “Шериф” залишається лідером, виходячи з конфронтації з мадридським “Реалом”, незважаючи на поразку з міланським “Інтер” з рахунком 3: 1.