Гудаф Цегай пробігає 1:57 800 м у Валь-де-Рой – щотижневий тур

Плюс найкращі моменти з Лафборо, Файєтвіля, Лодзі та інших

Найважливіші події протягом тижня були в Левіні (звіт тут), Стейтен-Айленді (звіт тут) та Монако (звіт тут), але за кордоном відбулися великі внутрішні акції та багато інших визначних подій.

Звіт про Bryggen Sports Invitational можна знайти на Sportcity тут, дещо більше AW Передплатники клубу тут.

Валь де Роель, Франція, 14 лютого

Через п’ять днів після свого світового рекорду на 1500 метрів у приміщенні Годава Цегай знову вразила світовий лідер, і Ефіопія забила 1: 57,52 800 метрів, щоб піднятися на дев’яте місце в списку приміщень, що коли-небудь були.

Його товариш по команді Хьюз Фабріс Занго виграв світовий рекорд у потрійному стрибку більш ніж на один метр з висоти 17,51 м.

Гетнет Уейл виграв дистанцію 1500 метрів за 3: 35,54, коли Ламеча Гірма (3: 35,60) штовхнув його до кінця і поставив Еліота Джайлса (3: 36,90) PB на третє місце, щоб піднятися на восьме місце у Великобританії.

Чемпіон світу Грант Холлоуей продовжив свою серію перешкод на 60 метрів на 7,41.

Loughborough Indoor Elite, Field 2, Loughborough, 14 лютого

Морган Лейк стрибнула на 1,88 м на підтримку, щоб виграти стрибки у висоту серед жінок у відкритті сезону.

Стрибня з жердиною Чарлі Майєрс переміг стрибком у приміщенні з дистанції 5,65 м у приміщенні та другим найвищим стрибком у історії.

Джейкоб Фінчам Докс був у прекрасній формі, щоб виграти стрибок у довжину стрибком 7,81 м.

Скотт Лінкольн зробив свій перший 20-метровий постріл всередині, щоб виграти постріл кидком 20,06 метра, тоді як підліток Льюїс Бінг великим пострілом на 17,52 метра забив м’яч всередину м’яча підлоги.

Ебігейл Айрозуру не найкраще виграла стрибок у довжину стрибком 6,31 м.

Емі Стріклер вистрілила понад 17 метрів, коли сьома Холлі Міллз набрала 13,33 м, вигравши інший конкурс.

Loughborough Indoor Elite, 13 лютого

Енді Робертсон виграв чоловічу гонку на 60 метрів у європейській кваліфікації на 6,61 метра, відстаючи на метр від Гаррі Айкінс-Ар’єте. Це відбулося з оцінкою 6,53.

Жіночі гонки на 60 метрів бачили, як Аліша Рейс бігла 7,37, а потім 7,36.

Паралімпійська чемпіонка Софі Хан набрала 8,01 в кваліфікації.

Меган Маррс виграла перешкоди в PB 8.12, який привів її до 15-го місця у Великобританії – значне покращення в порівнянні з попереднім найкращим результатом 8.36, коли вона минулого року фінішувала другою на внутрішньому національному чемпіонаті.

READ  Вагітна Шон Джонсон розповідає про діагноз COVID-19

Холлі Міллс покращила свій баланс продуктивності до 8,21 кадрів в секунду.

Файєттвілль, США, 12 лютого

Купер Тір встановив американський рекорд 3: 50,39 за милю, перемігши Коула Хукера 3: 50,55.

21-річний американець досягнув сьомого місця за весь час у приміщенні та покращив свої найкращі показники (у приміщенні чи на відкритому повітрі) з 3: 55,50 минулого року.

Підліток Хукер зайняв вісім секунд від свого попереднього найкращого виступу, щоб стати восьмим в історії.

Британський 20-річний Джозеф Бізімана пробіг 3: 57,81 секунди в іншій гонці. Його попередні найкращі результати перераховані в 4: 35,79 (у 2016 році) у Power 10, а найкращі 1500 – лише 3: 48,21, але минулого року він пробіг 1: 46,93 на 800 метрів, коли взяв бронзову медаль на чемпіонаті Великобританії.

У стрибках у довжину відбувся загальносвітовий прогрес, оскільки Ісаак Граймс перестрибнув загальною площею 8,33 м.

У Брайса Дідімона на 400 метрів був швидкий 45,22 PB.

Кінгстон, Ямайка, 13 лютого

Британець Зарнелл Хьюз, чемпіон Європи, виграв дистанцію на 200 метрів у 20.43 / 2.6. Мігель Френсіс 20.45 побіг за ним.

Олімпійська чемпіонка Елен Гера Томпсон виграла гонку на відкритому повітрі на 60 м у скромних 7,31 м проти вітру 1,7 м.

Люксембург, 13 лютого

Чемпіон світу в приміщенні Ендрю Поцці здобув перемогу на 60 метрів з бар’єрами, пробігши 7,57 у своєму першому поєдинку в 2021 році, обігравши італійця Паоло Даля Маллена на 0,03 секунди після прослизання його в іншому раунді.

Ведучий бігун Чарльз Гретін виграв 1500 м у загальному національному рекорді в Люксембурзі 3: 38,65 від Корнеліуса Тоея, рекорд 3: 38,91.

Аллендейл, США, 13 лютого

Британський медаліст до 20 років Фінлей Макклір у Великобританії в 2019 році поставив PB 1: 47,47 на 800 метрів на мегадоріжці.

Лодзь, Польща, 12 лютого

Чемпіон Європи Мішель Харатік виграв постріл з європейським лідером та PB у приміщенні 21,83 м.

Сем Кендрікс переміг у стрибку з жердиною з найкращими 5,86 метрами сезону та зробив спробу рекордної висоти США 6,02 метра.

Ернст Джон Опіана також набрав 5,86 мільйона, встановивши рекорд на Філіппінах, олімпійський чемпіон Тіаго Прауз досяг 5,80 метрів.

READ  Війна тяжко б’є по українському спорту

На шостому місці Матвей Волков (син срібного призера Олімпійських ігор Костянтина 1980) забив 5,60 метрів проти найкращого гравця світу у віці до 18 років.

Майк Роджерс виграв дистанцію на 60 метрів за 6.51, випередивши італійця Ламонта Марселя Джейкобса на 6.53 стартових очок та Європи.

Чемпіонат України в приміщенні, Суми, Україна, 11 лютого

Ярослава Магучих знову очистила 2,00 м у стрибках у висоту перед трьома спробами на 2,05 м. Юлія Левченко та Ірина Гіраченко посіли друге та третє місця з загальною сумою 1,96 метра та 1,94 метра відповідно.

Андрій Протенко забив 2,28 метра, щоб перемогти у стрибках у висоту серед чоловіків після повернення від 19-річного Оле Дорушука.

Марина Біх Романшук зафіксувала найкращий сезон у стрибках у довжину на 6,70 м, а Владислав Мазур переміг у стрибках у довжину серед чоловіків з рахунком 8,07 м.

Канберра, Австралія, 13 лютого

Ліз Клей виграла дистанцію 100 метрів з бар’єрами у світовому лідері 12,72.

Брук Страттон досягла 6,72 м / 0,8 у стрибках у довжину з 14-річною Дельтою Амідзовським на другому місці з 6,25 м / 0,8.

Гамільтон, Нова Зеландія, 13 лютого

Жако Гіл зрівнявся зі своїм тижневим особистим колегою на 21,52 метра, щоб знову перемогти на 21,45 метра від Томаса Уолша, що знову надзвичайно відповідало всім шести кидкам на 21 метр.

Лорен Брюс виграла молот кидком 73,22 метра, тоді як Валері Адамс забила найкращий рекорд сезону на 18,68 метра, щоб виграти титул пострілу через 19 років після своєї першої перемоги на зустрічі.

Клемсон, США, 13 лютого

Рендольф Росс виграв 400 метрів за 45,21.

Колишній чемпіон світу Даніель Вільямс виграв гонку, записавши 7,87.

Нашвілл, США, 13 лютого

Суданець Валід Сулейман виграв милю з часом 3: 55,60, випередивши іспанця Маріо Гарсія Ромо в Європі на 3 хвилини 56,46 секунди.

Лаббок, США, 13 лютого

Брендон Стюарт (6,58) та Тоніша Террі (7,13) жваво бігли на дистанції 60 метрів.

Сіетл, США, 12 лютого

Коннер Манц досяг світового лідера на 5000 метрів з рейтингом 13: 28,00 у перемозі серед чоловіків.

Гент, Бельгія, 13 лютого

Колишній чемпіон світу з 800 метрів П’єр Амбруаз Босс виграв дистанцію на дистанції 600 метрів з часом 1: 16,61, тоді як Ісаак Кіммелі переміг у бігу на 3000 метрів з часом 7: 44,17.

Чемпіонат Кенії з кросу, Найробі, Кенія, 13 лютого

Роджерс Коемве, бронзовий чемпіон Співдружності на 10 000 метрів, виграв гонку серед старших чоловіків, а Шейла Чілангат зберегла свій жіночий титул на іподромі Нгонг.

READ  Українська армія п'ять разів завдала ударів по позиціях ворога на півдні України, повстанці продовжують опір

Чілангат переміг Дейзі ШироТік, щоб виграти 10 км за 34: 55,5 і другу за 35: 00,5.

Чемпіонка світу з марафону Рут Чіпнгетч фінішувала третьою з часом 35:02 секунди.

Квемой виграв із рахунком 32: 03.3, щоб у фінальному колі обігнати захисника чемпіона та рекордсмена світу Кібівотта Канді та перемігши їх на дві секунди. Едвін Кеббет фінішував третім із часом 10,9: 32.

Молодшими переможцями стали Гедеон Руно та Буріті Чіпкерой.

Закритий чемпіонат Греції, Пірес, 13 лютого

Елені-Клаоудія Полак стала несподіваною переможницею у стрибках з жердиною, знявши дебют на 4,71 метра, оскільки Катріна Стефаніді у своєму першому виступі на турнірі встигла пропустити лише 4,61 метра на другому місці.

Мілтіадіс Тентоглу виграв стрибок у довжину з 8,00 м.

Чемпіонат Білорусі, Могилів, 13 лютого

Європейська срібна медалістка в приміщенні 2019 року Настасія Мірончик-Іванова виграла стрибок у довжину стрибком 6,73 метра.

Чемпіонат Португалії, Брага, Португалія, 13 лютого

Педро Пабло Піккардо у потрійному стрибку досягнув PB в залі та європейського лідера на 17,36 метра.

Оріоле Донгмо переміг пострілом 18,91 метра.

Ранчі, Індія, 13 лютого

Сандіп Кумар (1:20:16) та Приянка Госвамі (1:28:45) встановили рекорди на дистанції 20 км як для чоловіків, так і для жінок.

Японський корпоративний чемпіонат з напівмарафону, 14 лютого

Кенієць Патрік Матінг переміг з рахунком 60:12 у Такаші Ішіди за 60:19, а Бернард Кімані переміг за результатом 60:30, перервавши 105 хвилин і 64 хвилини.

Франкфурт, Німеччина, 14 лютого

І чемпіон Європи серед юнаків до 20 років Саймон Еммер на першому місці у світі, Швейцарія набрала 6092 очки.

Апелдорн, Нідерланди, 14 лютого

Колишня чемпіонка світу у приміщенні Надін Брорсен виграла титул Нідерландів із 4514 очками.

Тампере, Фінляндія, 14 лютого

Елла Гуніла покращила свій рекорд у фінському стрибку у висоту у приміщенні до 1,94 метра.

Векше, Швеція, 13-14 лютого

Саймон Петерсон вистрілив 66,32 м, щоб виграти внутрішній кидок диска.

» Абоненти журналу AW можуть отримати доступ до клубу AW як частина свого членства, щоб отримати більше звітів та результатів – натисніть тут

» Щоб отримати докладнішу інформацію про останні новини з легкої атлетики, висвітлення змагань з легкої атлетики та оновлення легкої атлетики, відвідайте домашню сторінку AW та наші канали соціальних мереж за адресою TwitterІ Сайт соціальних мереж Facebook І Instagram