виснажена Бельгія, яку тримала Греція; Україна та Туреччина забивають перемоги – Спортивні новини, Firstpost

Маріо Гавранович забив хет-трик, щоб привести Швейцарію до перемоги над невеликими сусідами Ліхтенштейном 7: 0.

Грек Джоргос Цавілас, праворуч, радіє, забивши гол проти Бельгії. AP

Уражена Бельгія в четвер зіграла внічию з рахунком 1: 1 з Грецією в товариському матчі перед чемпіонатом Європи – невтішний результат для Бельгії проти команди, яка не потрапила в турнір.

Бельгія зіграла матч без Кевіна Де Брюйна після того, як він отримав травми обличчя, граючи за “Манчестер Сіті” у фіналі Ліги чемпіонів минулого тижня. Аксель Вітсель ще не відновився після тривалої травми ахіллового сухожилля, і воротар Тібо Куртуа є серед трьох інших гравців, які відпочивають.

Оскільки Еден Азар також оговтався від травми, його брат Торган вийшов уперед за команду Бельгії, забивши 20-хвилинним ударом із подачі Янніка Карраско. Греція відповіла, коли Георгіос Цвілас здійснив відскок від удару головою Кіріакоса Пападопулоса на стійці.

Бельгія не перемогла у восьми матчах і зіграла проти Росії, Данії та Фінляндії на своїй групі Євро-2020.

Раніше Україна дотрималася раннього лідерства, щоб перемогти Північну Ірландію з рахунком 1: 0. Це закінчило серію з чотирьох нічиїх 1: 1 для України, котрі були розчаровані тим, що не забили більше після домінування у володінні. Олександр Зубков забив єдиний гол у матчі головою головою на 10-й хвилині, коли його не заставили на дальній стійці, щоб зустріти глибокий постріл. На Євро-2020 Україна зіткнеться з Нідерландами, Північною Македонією та Австрією.

Туреччина у шести матчах не зазнала поразки, обігравши Молдову з рахунком 2: 0. Молдова мала шанси забити на контратаку в першому таймі, перш ніж Бурак Йільмаз, після перемоги у французькій лізі з Ліллем, забив перший гол Туреччини на 58-й хвилині, Дженгіз Ондер додав другий гол через 19 хвилин.

READ  Протестувальники зібралися в Україні, щоб висловити солідарність із ув'язненими в Росії

Маріо Гавранович забив хет-трик, щоб привести Швейцарію до перемоги над невеликими сусідами Ліхтенштейном 7: 0. Швейцарія та Туреччина входять в одну групу Євро-2020 з Уельсом та Італією.

About the Author: Gene Crawford

"Хардкорний ботанік в Інтернеті. Гордий фахівець з кави. Науковець із соціальних мереж. Організатор. Провідник. Завзятий наркоман-зомбі. Виродник із ТБ. Дружній студент".