Велоспорт

Олімпійські ігри в Токіо 2020 – Велоспорт – Траса – Спринт серед жінок – 1/8 фіналу – Траса Ідзу, Сідзуока, Японія – 7 серпня 2021 р. Емма Хейнс з Німеччини та Чжун Тянші з Китаю у матчі REUTERS/Каппер Пемпель

ІЗО, Японія (Reuters) – Чемпіонка світу Емма Хейнс винесла попередження своїм суперницям, коли вона перемогла голландську спринтерку Шейн Брасбенінкс, щоб у суботу вийти у півфінал жіночого спринту, тоді як британка Кеті Маршант знялася з медальних змагань.

Цього тижня Хінзе не вдалося запалити велодром Ідзу, незважаючи на те, що минулого року він завоював титули чемпіонів світу в індивідуальних, командних та кейринових змаганнях.

Разом із співвітчизницею Лією Фрідріх, Хейнс виграла срібло за киянками Чжун Тяньші та Бао Шангуо у фіналі командного спринту у понеділок, перш ніж не змогла потрапити у медальний раунд у дисципліні Кірін у четвер.

Після демонстрації ознак повернення до найкращих результатів у п’ятничній кваліфікаційній сесії спринтів, Хейнс посилила свою титульну кампанію крутою їздою, щоб закінчити 0,359 секунди від Чонга, щоб вийти до чвертьфіналу.

Хейнс була швидшою, коли виграла обидві гонки в найкращій з трьох чвертьфінальних серій проти новоявленої олімпійської чемпіонки Кірін Браспіннекс.

За нею йде канадка Келсі Мітчелл, рекордсмен світу у 200 мільйонів разів. Мітчелл надав легку роботу співвітчизнику Лор’єну Дженесту в односторонній зустрічі у чвертьфіналі.

У серії пенальті у неділі Німеччина матиме лише одного представника після того, як Фрідріх була усунена від українки Оліни Старікової, яка виграла вирішальний етап гонки за 0,019 секунди.

Бронзовий призер Ріо-2016 Марчант, який потрапив у велику дорожньо-транспортну пригоду під час події Кірін у четвер, переміг у чвертьфіналі гонконгця Лі Вай-се.

READ  Фінансування дорожніх робіт в Україні зросло вп’ятеро

Тепер у неділю Маршант змагатиметься з Браспінксами, Фредеріком та Дженестом у матчі за п’яте місце.

Раніше Чун не пройшов кваліфікацію до чвертьфіналу через другий тур, що означало кінець шляху для китайського гонщика на міжнародній арені.

Перемога збірної Чжун у понеділок зробила її єдиною велосипедисткою в Китаї з двома олімпійськими золотами.

“Це була моя остання міжнародна гонка. Через місяць я продовжу брати участь у Китайських іграх, а після цього я піду на пенсію”, – сказав Чжун журналістам.

“Після виграшу двох золотих медалей я відчуваю, що моя кар’єра завершена. Я ні про що не шкодую”.