Бора проривається у півфінал, Манджит – у чвертьфінал

Ані |
Оновлено:
25 лютого 2021 15:15 він є

Нью-Делі [India]25 лютого (ANI): Індійські боксери Навін Пура та Манджит Сінгх досягли загальних перемог у своїх категоріях третього дня на чемпіонаті Меморіалу Странджі 72 в Софії, Болгарія.
Національний чемпіон 2019 року Бора переміг бразильця Іравіо Едсона з рахунком 5: 0, щоб вийти у півфінал до 69 кг. Посідаючи місце в четвертому турі, Бора зараз забезпечує як мінімум бронзову медаль.
Бора вийшов у чвертьфінал з перемогою 3: 2 над Арменом Мачакаряном з Вірменії В у категорії до 69 кг серед чоловіків. Манджит, який змагається за свій перший міжнародний турнір, здобув легку перемогу з рахунком 4: 0 над ірландським боксером Гетісом Лісенскасом, щоб пройти кваліфікацію до чвертьфіналу з вагою 91 кг. Пізніше ввечері в четвер чвертьфінал боксер Хар’яни зіграє Юрген Ованесян з “Вірменії В” у поєдинку + 91 кілограми.
Раніше Джоті Гулія продемонструвала вражаючий виступ гнівному дворазовому чемпіону світу Назему Кізібаї з Казахстану та вийшла у чвертьфінал у категорії до 51 кг.

Молодіжна чемпіонка світу 2017 року Хар’яна-агітатор Джіоті ​​була спритна своєю роботою ніг і продемонструвала вражаюче атакуюче боксерське шоу, перш ніж обіграти досвідченого Кизайбай 3: 2. З іншого боку, Багіабаті обіграв свою російську конкурентку Анну Галимову з рахунком 5: 0 у вазі 75 кг.
Джоті, Баджиапаті Кашарі та Діпак Кумар – інші індіанці, які зіграють матчі чвертьфіналу в ніч на четвер.
Чемпіонка світу серед юнаків 2017 року Джулія зіткнеться з румунським боксером Лакраміварою Берейоком вагою 51 кг, а Багіабаті (75 кг) зіткнеться з важким викликом бронзової призерки чемпіонату світу з Америки Наомі Грем
Із вагою 52 кг у чоловіків срібний призер чемпіонату Азії Діпак зіграє з болгарином Дариславом Васильєвим.
Крім того, четверо індійців вибили вузькі поразки в чвертьфіналі. Срібний призер чемпіонату Азії Кавіндер Сінгх Пешт (57 кг) програв бій проти українця Миколи Боценка 3-2, а Анкіт Хатана (75 кг) програв білорусу Віктору Дзячкевичу. Сачин Кумар (81 кг) та Навін Кумар (91 кг) зазнали поразки 3: 2 проти Гор Нарсіана з Вірменії А та француза Вільфреда Флорентіна відповідно. (Ані)

READ  Україна: Склад, наповнений PS4, не є криптофермою, йдеться у звіті