“Бенфіка” зіграла внічию 0: 0 з київським “Динамо” в Лізі чемпіонів

Київ, Україна (AFP). “Бенфіці” пощастило втекти з рахунком одного очка проти київського “Динамо” у нічию без голів у Лізі чемпіонів у вівторок, що погіршило і без того малі шанси вийти з групи, до складу якої також входять “Барселона” та “Баварія”.

Микола Шабаренко пробив м’яч повз воротаря “Бенфіки” Одіссія Флашодемоса на останній хвилині перерви через те, що українці вважали переможцем. Відеоогляд дискваліфікував ціль через вторгнення в будівлю.

За кілька секунд до цього Влаудімус побачив, як удар “Динамо” потрапив у перекладину та ще один захист Віталія Бояльського на підборі.

Жвавий фініш був нехарактерним для команди “Динамо”, яка наразі створила небагато шансів.

Це був розчарувальний вечір для “Бенфіки” після повернення до групового етапу після невдалих кваліфікацій у минулому сезоні. Португальський клуб контролював м’яч, але не міг розраховувати на те, що добре організована команда “Динамо” гратиме вдома перед натовпом, на велике обурення гостей.

Український нападник “Бенфіки” Роман Ярмашук двічі вдарив з двох хороших позицій проти “Динамо” – команди, яка розпочала свою професійну кар’єру, але її побачив воротар Денис Бойко, щоб врятувати її.

Помилка оборони коштувала португальському клубу матчу, коли Ніколас Отаменді повністю пропустив м’яч, намагаючись пройти повз низький подачу. На його щастя, запасний Бенджамін Вербіч, замінник “Динамо”, здавався настільки обуреним інцидентом з Отаменді, що йому теж не вдалося з ним поспілкуватися.

Мюнхенська “Баварія” очолює “Динамо” на вершині групи Е, обігравши “Барселону” з рахунком 3: 0 в іншому матчі у вівторок.