Американки використовують Star Defense, щоб перемогти Пуерто-Ріко 106-42

Сідней (AFP) – Сполучені Штати швидко зарекомендували себе як чудова захисна команда, використовуючи свій спортивний стиль, щоб ускладнити суперникам забити.

Шакіра Остін набрала 19 очок, Келі Купер додала 16 очок, а Сполучені Штати зіграли в задушливому захисті, щоб перемогти Пуерто-Ріко 106-42 у п’ятницю на Чемпіонаті світу серед жінок.

«Кожного дня ми говоримо про те, як важко було грати перед нами та пройти через відволікання, і команда справді погодилася з цим», — сказала тренер США Шеріл Рів.

Американці (2-0) змусили Пуерто-Ріко виконати 21 хід і боролися майже з кожним ударом, що ускладнювало отримання кожного очка.

«Це весело грати в команді, яка любить грати в захисті, це справді підживлює нашу атаку», — сказала Алісса Томас, яка крала шістьох із 13 американських солдатів.

Після однієї чверті збірна США підскочила до рахунку 27-11, оскільки Томас набрав 10 очок і п’ять перехоплень за перші 10 хвилин. За цей період американці здійснили дев’ять трансформацій. У другому матчі Сполучені Штати продовжували тиснути, утримуючи Пуерто-Ріко без очок протягом майже перших п’яти хвилин цього періоду.

Майя Холінгшед нарешті поклала край посусі, зробивши потрійний спаринг, зробивши 40-17. Американці вели з рахунком 54-21 у половині. У другому таймі була невелика драма, коли США продовжували збільшувати свою перевагу.

У складі Сполучених Штатів був голкіпер Арела Герантес, який набрав 26 очок, дев’ять підбирань і вісім передач у першій перемозі Пуерто-Ріко над Боснією та Герцеговиною. Її утримали сім очок у стрільбі 2 із 12. США кинули в неї чотири чи п’ять різних рушниць, починаючи з Купера.

«Ми любимо бути агресивними з обох боків», — сказала Бренна Стюарт. “Ми можемо і будемо охороняти кілька позицій і ускладнювати роботу іншої команди. Наша активність і наше усвідомлення того чи іншого на стороні оборони відіграватимуть велику роль у турнірі”.

Сполучені Штати виграли 24 матчі поспіль на Чемпіонаті світу після поразки у півфіналі 2006 року проти Росії. Американці здобули на дві перемоги менше того самого рекорду, який вони встановили в 26 іграх з 1998 по 2006 рік.

Пуерто-Ріко (1-1) вперше виграла Кубок світу. Холлінгсхед, який грав у коледжі в Колорадо, набрав 10 очок.

“Сполучені Штати – найважливіша команда на турнірі, але для нас ми просто намагаємося виграти ще одну гру”, – сказала капітан Пуерто-Ріко Памела Росадо.

підкріплення

Челсі Грей і Келсі Блум приземлилися в Сіднеї після святкування свого першого чемпіонства WNBA в Лас-Вегас Ейс парадом у вівторок. Вони сиділи на лавці запасних американців і вболівали за одноклубників. Очікується, що Аджа Вілсон, третій гравець команди чемпіонату, прибуде до Сіднея пізніше в п’ятницю.

«У нас буде ранковий час з ними, перш ніж завтра зіграти проти дійсно хорошої китайської команди», — сказав Рів. Глибина була б корисною.

ігрове сидіння

На чолі з Остіном резерви США перевершили Пуерто-Ріко 47-21. Бреонна Джонс додала 15 очок і дев’ять бортів.

запис годинника

Незважаючи на якість оборони США, це не був найнижчий загальний результат, який коли-небудь забив американський суперник. Аргентина мала 22 очки в 1953 році. … Американці також не досягли рекорду перемоги, встановленого командою 2014 року, яка перемогла Анголу з рахунком 119-44. … Томас також не зміг встановити рекорд США за кількістю крадіжок у грі, забитій Шеріл Міллер у 1986 році. Таміка Кетчінгс забила шість голів у ворота Росії у 2002 році. Кубинка Ольга Гомес тримала рекорд Чемпіонату світу з футболу з 10 голами проти Франції в 1994 році.